Про газету

Zid_2018Газета «Здоров’я і Довголіття» – одне з найкращих популярних медичних видань України, яке регулярно виходить з 2004 року. За цей час тираж газети зріс з 1 тисячі примірників до 40 тисяч, 22 тисяч з яких розповсюджується за передплатою, 18 тисяч – через роздрібну торгівлю. З 2009 року «Здоров’я і Довголіття» виходить також і російською мовою.

На цьому сайті Ви можете оформити передплату на електронну версію газети.
Передплатити друковане видання Ви можете у відділеннях Укрпошти, або на сайті ПРЕСА: газета українською, газета на русском.
Передплатні індекси газети – 90247 (газета українською) и 37627 (газета на русском).

Ви маєте змогу познайомитись з тематикою та читати деякі статті з газети на нашому сайті: “Академія Здоров’я”.

«Здоров’я і Довголіття» має широку різновікову читацьку аудиторію, з якою підтримує активний зворотній зв’язок. Адже кожен номер готується на основі запитів читачів.

Успіх газети полягає в її тематичній широкоплановості: поєднанні інформації про нові досягнення сучасної медицини, новини фармакології та унікальні методи нетрадиційної й народної медицини, а також легка та доступна форма подання матеріалів та пристосованість до потреб читача.

Серед постійних авторів нашої газети: фахівець у галузі гастроентерології та дієтології професор Галина Анохіна, фахівець у галузі фармакології професор Іван Чекман, голова комітету МОЗ з нетрадиційної та народної медицини Тетяна Гарник, фахівець у галузі педіатрії Олександра Тяжка, фахівець у галузі фітотерапії кандидат медичних наук Євген Товстуха, лікар — натуропат Олена Світко та багато інших знаних і шанованих людей.

Газета виходить щотижня.

Засновник та видавець – ТОВ “Редакція газети «Здоров’я і Довголіття».