Як швидко засмагнути порядок дій за 2 дні, 5 корисних порад

Засмага за два дні: порядок дій і 5 важливих порад

Мода на засмагу не проходить вже давно. Незважаючи на те що деякі дівчата вважають за краще природну блідість бронзовим ніжок, все-таки більшість намагається урвати кожен промінчик сонця. У статті розповімо вам, як швидко засмагнути без опіків та інших проблем.

Головна помилка дівчат – засмагнути за всяку ціну. Часто трапляється мало, наприклад, коротку відпустку або рідкісні сонячні дні в регіоні проживання. Прагнучи засмагнути швидше, дівчата по 5 годин лежать на сонці, піддаючи шкіру страшні опіки. В результаті такого інтенсивного загару ви станете вареним раком, а не спокусливою красунею після відпустки. Пам'ятайте: здоров'я і безпека важливіша сліпий пристрасті до модного образу!

Як швидко засмагнути – всього за два дні

Отже, у вас є всього два дні. Розглянемо дії на кожен з них.

Підготуйте шкіру до засмаги. Ретельно вимийте її, видаліть волосся, зволожите після душа. Якщо шкіра сильно травмована – ніякого засмаги! Після пілінгів і скрабів засмагати теж не можна, шкіра незахищена, і опік буде вам забезпечений.

При першому прийомі сонячної ванни намажте шкіру сонцезахисним кремом середнього рівня захисту. Низький рівень забезпечить опік, а високий – не пропустить загар. А ось середній рівень допоможе засмазі лягти рівно і без опіків. Після засмаги обов'язково прийміть прохолодний душ і зволожите шкіру.

Якщо на ранок другого дня шкіра червона і болить – ніякого засмаги! Йти з болем від опіку на пляж – страшна помилка. При відсутності болю можете готуватися до пляжу.

У другий день замість сонцезахисного крему візьміть масло для засмаги. Воно забезпечить рівний і більш темний загар.

На сонці можете знаходитися трохи довше, ніж в перший раз, але не більше години! Наприклад, можете годинку полежати в період з 12 до 15. Потім відпочити. І «шлефануть» загар невеликою прогулянкою під вечірнім сонечком з 17 до 18.

Купальник вибирайте максимально відкритий (в рамках пристойності), щоб залишалося якомога менше білих зон. Також ні в якому разі не підставляйте сонця голі груди. Це загрожує раком молочної залози.

Загальні рекомендації по загару

  1. Не забувайте перевертатися! Якщо ваша спина буде світліше, ніж передня частина – виглядати ви будете безглуздо до жаху. Проводьте однакову кількість часу і на животі, і на спині. І не забувайте про бічні частини. В ідеалі треба деякий час полежати на боках, щоб на ноги загар ліг максимально рівно.
  2. Накривайте голову. Сонячний удар – не найприємніша річ на світлі. Голова не повинна перебувати під прямими сонячними променями. Косинка, кепка, капелюх – варіантів захисту багато. До того ж від сонця волосся сушаться, січеться і перетворюються в солому. В ідеалі змастити волосся живильним маслом до і після відвідування пляжу.
  3. Не нехтуйте питвом. Під сонцем спрага тільки посилиться. Так що візьміть з собою не менше 2 літрів води. Якщо на сонці хочеться пити – терпіти не можна, інакше у організму буде зневоднення. Вода повинна бути «чистою», «Кока-кола», «Фанта» і холодненької нефільтроване не підійдуть!
  4. Обережно з особою! На сонці у багатьох може виникнути алергія, яка проявляється у вигляді прищів і висипу. Тому особа не повинна перебувати під палючим сонцем більше 20 хвилин. Не шкодуйте на обличчя сонцезахисного крему.
  5. Не засмагати при поганому самопочутті. Якщо відчули нудоту, запаморочення, слабкість або озноб – швидко марш в темне і прохолодне місце! Значить, у вас сонячний удар. Ніякого засмаги, і відвідування вулиці в сонячну погоду тільки в закритому одязі.

висновок

Ви не зможете отримати ідеальний загар за принципом: «Полежу на сонці 10 годин і стану шоколадної богинею краси». Після надмірного перебування на сонці у вас є шанси опинитися в лікарні, а не на обкладинці журналу.

Замислюючись над тим, як швидко засмагнути, пам'ятайте, що найважливіше – не перестаратися.Опік не скрасять вашу зовнішність. Будьте гранично уважні і обережні при прийнятті сонячних ванн.