Фотосесія в купальнику 9 правил від професійних моделей і фотографів

9 простих правил для карколомної фотосесії в купальнику

Фотосесія в купальнику – що може бути привабливішим? Але, напевно, кожній дівчині знайома ситуація, коли після перегляду своїх фотографій в купальнику хочеться сісти на дієту, що складається з однієї води або виїхати з речами в ліс на ПМЖ.

Але не варто впадати у відчай, дуже часто відмінні фотографії залежать від майстерності моделі і професіоналізму фотографа. І є велика частка ймовірності, що дотримуючись певних правил, ви буде виглядати на фото не гірше, ніж моделі Victoria'sSecret!

Фотосесія в купальнику: головне – поза

вибір часу

Не забувайте і про інші нюанси хороших фотографій. Зручний час для фотосесії на пляжі – ранній ранок. У вас вийде постати на знімках в самоті, без натовпу відпочиваючих, і світ білий може зробити фотографії соковитими і яскравими. Тільки не варто стояти спиною до сонця, такі кадри будуть занадто темними і нечіткими. Вибирайте такі ракурси, де сонце світить трохи збоку.

При зйомці на яскравому сонці можна використовувати бронзуючі масляні засоби для шкіри. Це візуально підтягує шкіру і додає додаткові очки до стрункості силуету. Не варто робити фото в перші дні відпочинку. Засмагла шкіра завжди виглядає більш виграшно, ніж біла.

вибір одягу

Цікаві кадри можна зробити з парео, капелюхом і іншим пляжним реквізитом. Він додає знімкам жвавості і грайливості, і дозволяє ненав'язливо прикрити проблемні місця.

висновок

Для того щоб отримати гідні знімки, моделям доводиться намагатися кілька годин поспіль. Відмінний кадр рідко вдається зробити з першого разу. Не варто напружуватися на фото і намагатися щось зобразити, ведіть себе природно. Як показує практика, саме невимушені природні пози виглядають привабливіше за все.