Кімнатні квіти за знаком зодіаку кращі рослини для всіх знаків

Кімнатні квіти за знаком зодіаку: вибери свій найкращий зелений оберіг

Як зробити з рослин справжній талісман і оберіг? Дуже просто: достатньо лише правильно вибирати кімнатні квіти за знаком зодіаку. Чому в даному випадку важлива дата народження? Все залежить від того, чи вірите ви в гороскоп і чи готові виконувати його вказівки. Ми підібрали для вас перелік популярних рослин з урахуванням вашого зодіакального сузір'я.

Кімнатні квіти за знаком зодіаку – дивимося на гороскоп

Без кімнатних рослин немає справжнього домашнього затишку. Вони надають інтер'єру особливу чарівність і створюють приємну домашню атмосферу. Але, крім естетичної краси, рослини в будинку можуть ще й приносити господарям удачу і благополуччя. Притягувати до хати гроші і хороші події, оберігати мешканців від бід і хвороб. Розберемося, які квіти підходять кожному знаку зодіаку.

Цьому знаку протегує Марс, а тому рослини в будинку Овна повинні бути «вогняними». Це все червоні квіти -герань, азалія, ехмея. Ідеальна рослина для барана -жгучій перець чилі, осередок вогненної стихії.

Тельцю слід вибирати кімнатні квіти, причому низькі, з гарними округлими квітками. Колір може бути будь-яким, головне, щоб вони цвіли і пахли. У Тельця в будинку повинно бути постійне цвітіння, тоді і процвітання теж буде стабільним.

Підійдуть герань, фіалки, примула, гортензії. За ними слід добре доглядати, щоб не в'янули – в'янення квітів в будинку Тельця негативно вплине на його здоров'я і грошову сферу.

Внутрішній світ близнюків повітряний, невагомий, вони часто відлітають в якісь захмарні дали. Найкраще для цього знака тримати вдома кучеряве квіти і рослини з довгими, спадаючими стеблами і листям, все ніжне, тонке і легке. Підходять Близнюкам пальми і фікуси, цитрусові дерева.

Раки – це знак зодіаку з водною стихією, так що для них підходять великі вологолюбні квіти з соковитими щільними листям. Алое і каланхое, фікуси, фуксія, бегонія. А також добре Ракам спробувати вирощувати домашні дерева з плодами, навіть екзотичні: бергамот, апельсини, авокадо, гранати, лимони і так далі.

Ці дерева залучать в будинок Рака стабільність, гармонію, посилять родинні зв'язки, створюють відчуття спокою і захищеності.

Ще один сильний вогненний знак, якому потрібні відповідні домашні квіти. Кімнатний гранат, пекучий чилі або інші види червоного перцю, кали, домашні троянди (обов'язково червоні), червона герань. Рослини повинні бути найкращої якості, їм слід приділяти увагу.

Діві потрібно вибирати кімнатна рослина візуально, бачачи його в повному кольорі. Естетична краса кімнатних квітів для Діви надзвичайно важлива: чим красивіше буде цвітіння, тим більше щастя і благополуччя прийде в її будинок. Так що можна сміливо вибирати троянди, герань, драцену, монстеру.

Також Дівам показано вирощувати вдома (прямо на кухні або на балконі, якщо немає ділянки) їстівні плоди і зелень: міні-перець, томати черрі, м'яту, базилік, рукколу. Якщо Діва їстиме і годувати домашніх власноруч вирощеними продуктами, в родині завжди буде здоров'я і багатство.

Для них кращий варіант – високі рослини, орієнтовані вгору, міцно стоять на стеблі. Відмінний варіант – пальми, вони дарують Терезам стійкість, допомагають врівноважити стан розуму, надають сил і впевненості. Гарні також папороті, азалія, лілія, гортензія, юка.

Цьому знаку Зодіаку слід заспокоювати розум і душу, шукати гармонії в своїй душі. Допоможуть в цьому колючі рослини – всілякі кактуси і сукуленти.

Для Стрільця як не можна краще підходять вертикально витягнуті квіти з яскравими і незвичайними бутонами. Все екзотичні квіти – Стрільцям! Різноманітні лілії, стрелиция, а також цитрусові дерева – в самий раз.

Для гармонійної і щасливого життя Козерогу потрібні рослини, які живуть довго і ростуть дуже повільно, прагнуть вгору і міцно стоять в грунті. Це хвойні дерева, цитрусові, фікуси, пальми, папороті, драцени. Досить одного великого дерева в будинку.

Водоліям в принципі дуже показані домашні рослини, чим більше в будинку зелені, тим краще. Підходять Водолія будь-які квіти, які просто знайдуть відгук у його душі: вибирати варто інтуїтивно. Особливо гарні алоказия, молочай, драцена, грошове дерево.

Риби – істоти тонкі, піднесені і поетичні. Рослини для представників цього знака зодіаку повинні бути витонченими, з красивими квітами і тонкими довгими листям. Підійдуть папірус, різні види орхідей, лілії, герань.

висновок

Вибираючи кімнатні квіти за знаком зодіаку, слід прислухатися до внутрішніх відчуттів. Важливо, щоб рослини приносили гарний настрій і відчуття гармонії. І варто пам'ятати: щоб зелень і цвітіння притягували в будинок благополуччя, а в життя щастя, за ними потрібно доглядати, любити їх і поважати!