Рослини від зморшок ТОП-5 квітів і дерев, які переможуть старість

5 чудових рослин від зморшок, які ефективніше ботокса

Уколи краси давно не новинка. І з кожним роком все більше і більше дам вдаються до цієї процедури. Але давайте згадаємо наших предків, які і без косметологічних процедур виглядали чудово. Так в чому ж секрет? А секрет дуже простий – рослини від зморшок!

Про користь натуральної косметики ходить величезна кількість розмов. Одні виступають за, інші – проти. І все ж ефект від натуральної косметики є, і ви дійсно будете виглядати молодо. Та й будете впевнені, що під час процедури косметолог не зробить помилку.

Рослини, які діють набагато ефективніше ботокса

Позбутися від зморшок можна за допомогою звичайних рослин, які ростуть в лісі або на садовій ділянці. Але деякі рослини дуже рідкісні, і придбати їх екстракт можна тільки в аптеці.

Арганова дерево

Арганія, або аргановое дерево, росте в Марокко. Більше ніде в світі не зустрінеш цю екзотичну рослину.

Горіхи дуже корисні, але для збереження молодості використовуються насіння. В одному горісі їх не більше 4. Саме з них і вичавлюють олію молодості. Насіння дуже багаті жирними кислотами, які живлять старіючу шкіру і створюють бар'єр, який не можуть подолати агресивні речовини.

Ви можете задати цілком логічне запитання: «Як може звичайна крупа зупинити старіння?» Виявляється, може. З неї роблять масла і різні екстракти, які здатні розгладити навіть глибокі зморшки.

Наші предки варили з крупи кашу і робили напій. Але кашу вони не тільки вживали в їжу, вони робили з неї живильну маску, яка розгладжувала шкіру і повертала їй природний блиск.

Шипшина ще називають дикою трояндою. Рослина не тільки красиве, але і корисне. Його використовують в лікуванні різних недуг. Але шипшина буде корисний і в боротьбі зі зморшками.

Дика троянда – хороший антиоксидант, і в його плодах міститься велика кількість вітамінів і жирних кислот.

Масло шипшини сприятливо впливає на старіючу шкіру і допомагає позбутися не тільки від дрібних зморшок, але і видалити невеликі шрами і пігментні плями.

Гранат – дивовижна рослина. У ньому міститься величезна кількість вітамінів, які неможливо зустріти більше ні в одній рослині.

Гранатове масло вважається кращим засобом проти старіння шкіри. Після нанесення на шкіру воно починає виробляти кератин, яким насичені молоді клітини.

Про лікувальні властивості кокоса косметологи можуть говорити годинами. Вони радять робити з цього продукту живильні маски, які допомагають зняти втому. Але кокос корисний і для старіючої шкіри.

У ньому міститься велика кількість вітамінів, які корисні не тільки для організму, але і для шкіри обличчя, шиї і рук.

Отже, кокосове масло холодного віджиму містить не менше поживних речовин, ніж кокос, який тільки що зрізали. Воно буде дуже ефективно як для старіючої шкіри, так і для використання в профілактичних цілях.

Уже після третього застосування ви помітите результат. Шкіра помітно розгладиться, мімічні зморшки стануть менш помітними, шкіра стане пружною і гладенькою. А найголовніше, почне вироблятися колаген, який так необхідний старіючої шкіри.

висновок

Ось такі вони – рослини від зморшок, які можуть дати фору будь-яким косметологічних засобів і процедур!