Вправи для рук 5 кращих занять проти в’ялості шкіри і м’язів

5 кращих вправ для краси і молодості рук

Вік жінки видають не тільки обличчя і очі. Головні «зрадники» – руки, саме вони так підступно свідчать проти дам. І якщо вмілим макіяжем і хорошим доглядом за обличчям можна приховати роки, то жіночі ручки здатні видати вік, тому що саме вони з часом стають в'ялими і недоглянутими. Врятувати становище можуть спеціальні вправи для рук.

Навіть у молодих дівчат іноді нижня частина рук м'яка і в'яла, хоча вони відвідують фітнес-зал. Часто навіть ті жінки, які активно і старанно доглядають за своєю красою і молодістю, забувають про руки, а можуть схаменутися вже тоді, коли потрібно приймати термінові заходи.

Кращі вправи для рук

Ми поділимося ефективними і простими вправами на кожен день, які допоможуть вам зберегти руки красивими, витонченими і молодими.

Отже, п'ять кращих вправ від в'ялості рук для милих дам.

Почнемо з кращого вправи всіх часів. Планка настільки ефективна для краси, здоров'я і молодості всього тіла, що до неї треба привчати дітей з дошкільного віку.

Встаньте в упор, тримайте рівно голову і не піднімайте сідниці. У такій позі стояти складно, але постарайтеся протриматися хвилину. Щотижня підвищуйте час на тридцять секунд і робіть по декілька підходів. При регулярних заняттях ефект перевершить всі ваші очікування!

Якщо є реальні гантелі – скористайтеся ними. Якщо немає – стануть в нагоді саморобні гантелі. Візьміть дві літрові або полуторалітровиє пляшки і наповніть водою, а краще мокрим піском або дрібними камінчиками, так буде більше вага.

Існує кілька варіантів вправ з гантелями.

Підйом до грудей

Встаньте рівно, візьміть гантелі, ручки опустіть вниз і злегка напружте. Гантельки повинні бути розгорнуто вперед, а кулаки стиснуті пальцями до тіла. У такому положенні піднімайте руки з гантелями до грудей, відчуваючи напругу в передпліччя і районі біцепса. Виконуйте по три-п'ять підходів, стільки раз, скільки комфортно.

Прямий кут

Опустіть гантелі, а потім витягнуті прямі руки підніміть вгору перед собою, утворюючи прямий кут. Вони повинні виявитися чітко паралельно підлозі. Але не робіть махи, а піднімайте і опускайте гантелі повільно, на 5-6 рахунків. Повторіть 10-15 разів, три підходи.

Розведення гантелей

Встаньте рівно, руки з гумкою або гантелями витягніть перед собою, паралельно підлозі. Тримайте м'язи в тонусі, що не розслабляйте їх. Тепер повільно розводите кулаки в сторони: з гантелями до рівня тіла (щоб вони були на одній лінії з торсом), з гумкою – до максимального натягу. Затримайтеся в такому положенні, долічіть до трьох і повільно зводите назад.

Віджимання від підлоги – теж ефективні вправи для рук. Не лякайтеся, якщо вам не осилити класичні віджимання, є два простих альтернативних варіанти.

Фото: https://pixabay.com/photos/push-ups-exercise-fitness-workout-888024/

  1. Перший варіант: встаньте в упор, а ноги поставте на коліна. Ступні підійміть з схрестіть. Якщо колін некомфортно, підстеліть під них згорнутий килимок. У такому положенні віджимайтеся, але стежте, щоб хребет був ідеально примою лінією, попа не піднімалася, а голова була паралельна підлозі. Кількість підходів і віджимань регулюйте за власними здібностями.
  2. Другий варіант – віджимання від піднятою поверхні, Наприклад, від табуретки або лави, але вже на прямих ногах. Спробуйте обидва варіанти і виберіть для себе комфортну навантаження.

Ці п'ять нехитрих вправ зроблять ваші ручки витонченими і пружними, а про в'ялості доведеться забути!

загальні рекомендації

Щоб вправи були ефективними, а результат став помітним уже через пару тижнів і затримався надовго, запам'ятайте прості рекомендації.

  1. Виконуйте весь комплекс з п'яти вправ. Робити одна вправа малоефективно, тому що навантаження на м'язи повинна тривати хоча б 15-20 хвилин поспіль.
  2. Перед вправами обов'язково зробіть суглобову розминку: повращайте кулаками в області зап'ястя, ліктьового суглоба, потім плечима. Поробіть махи. Це важливо, без розминки при навантаженнях можна пошкодити суглоби.
  3. Займайте щодня, з перервою в один день. Це найефективніша навантаження, яку можна зменшити з часом.
  4. Займайтеся з гантелями, фітнес-гумкою і будь-яким іншим інвентарем, навіть з пляшками, наповненими водою. Головне бажання!
  5. Додатково робіть масаж, пілінг і обгортання, всі ці процедури можна робити вдома самостійно, без зайвих витрат. Так ефективність зросте вдвічі!

висновок

Просто приділіть собі час і увагу і не кидайте розпочату через тиждень. Згодом вправлятися можна рідше, але для нев'янучої краси і тонусу м'язів все ж слід не кидати тренування і займатися періодично. І тоді краса рук буде радувати вас кожен день!