Як поліпшити метаболізм 16 продуктів, що прискорюють обмін речовин

16 продуктів, які відмінно розганяють метаболізм

Як поліпшити метаболізм? Відмовтеся від строгого режиму харчування і розженете свій обмін речовин за рахунок їжі. Просто вживаючи певні продукти і напої, що підвищують метаболізм, можна допомогти своєму організму в спалюванні калорій, що прискорить повільні метаболічні процеси.

Не думайте, що голодування або споживання невеликої кількості продуктів поліпшить метаболізм; технічно кажучи, все відбувається навпаки.

При цьому оброблені харчові продукти – хліб, макаронні вироби і зернові – є продуктами, які блокують правильно функціонуючий обмін речовин.

Як поліпшити метаболізм за рахунок харчування

Перехід на цільну їжу, рослинна дієта є першим кроком до прискорення метаболізму. Дієта включає деякі (або всі) з перерахованих нижче продуктів.

У цьому продукті міститься велика кількість калорій, тому перестаратися з ним не варто. Однак він містить і жирні кислоти, що підвищують метаболізм.

Квасоля і боби

Білки і клітковина – два будівельних блоку для підвищення метаболізму.

Ягоди і фрукти

Містять велику кількість вуглеводів і клітковини. Дієтологи особливо підкреслюють силу ягід, які насичені антиоксидантами і вітаміном С.

кістковий бульйон

Працює як підсилювач обміну речовин завдяки вмісту білка, мінералів і колагену. Колаген підтримує бар'єр слизової оболонки кишечника, він корисний для підтримки здорового травлення, сприяє засвоєнню поживних речовин.

Ця дуже низькокалорійна їжа може стати серйозним поштовхом для прискорення метаболізму. Він стимулює травлення.

Дієтологи переконані, що темний шоколад (70% або більше какао) може допомогти підвищити метаболізм. Трохи темного шоколаду не завадить зусиллям щодо поліпшення обміну речовин і навіть може дати імпульс – емоційний і фізичний.

Яблучний оцет

Є відмінним стимулятором обміну речовин. Дієтологи пропонують змішувати його з невеликою кількістю лимонного соку, дрібкою кориці і краплею сирого меду перед вживанням.

Її термогенние властивості сприяють автоматичному спалюванню калорій. Рекомендована норма – близько ¼ чайної ложки в день.

Кокосове масло

Так, як би нелогічно це не здалося, деякі жири допомагають підвищити метаболізм. У кокосовій олії багато жирних кислот, які легше перетворюються в енергію, ніж інші види жирів. Тому вони допомагають підвищити метаболізм і з меншою ймовірністю накопичуються у вигляді відкладень.

На думку багатьох дієтологів, кофеїн стимулює обмін речовин. Кавові напої дають короткочасний стрибок в метаболізмі. Енергетичний ефект кофеїну, як було доведено безліччю досліджень, постійно збільшує швидкість метаболізму.

Однак краще його використовувати в поєднанні з фізичними вправами і іншими продуктами, що підвищують обмін речовин.

Приправа каррі – поєднання різних спецій (гострі перці, кориця, куркума, імбир). Це важливий стимулятор обміну речовин.

Цей продукт не тільки багатий білком, а й омега-3 жирними кислотами, що дозволяє виконувати подвійну функцію з обміну речовин. Масла омега-3 знижують запалення і рівень вмісту цукру в крові, що допомагає підвищити обмін речовин.

Знижує рівень інсуліну. Вміст клітковини також допомагає підвищити метаболізм, а вітамін С – оздоровити організм в цілому.

Зелений чай

Галлат епігаллокатехін – це форма катехина, що міститься в зеленому чаї. Доведено, що ця речовина підсилює процес спалювання жиру. Екстракт зеленого чаю підвищує метаболізм на 4% протягом 24 годин.

Завдяки високій концентрації корисних речовин цей смачний фрукт може допомогти скинути більше кілограмів і поліпшити метаболізм. Додайте скибочку кавуна в свій щоденний раціон.

Останнє, але не менш важливе – вода.Фактично, це відправна точка для прискореного метаболізму. Дослідження показали, що питна вода збільшує швидкість метаболізму на 30%. Збільшення вживання очищеної води може допомогти більш ефективно розщеплювати в організмі жири.

висновок

Отже, як поліпшити метаболізм? Не переїдайте, приділяйте час для відпочинку, уникайте стресу. Переконайтеся, що калорії надходять з хорошого джерела. Наприклад, вживання 300 калорій з фруктів забезпечить підвищення корисних вітамінів і антиоксидантів, в той час як 300 калорій солодкого десерту можуть негативно вплинути на регулювання рівня цукру в крові і сприяти погіршенню метаболізму.